חייג עכשיו: 052-6415354

חשמלאי במרכז: לחבר עסק חדש לחשמל

חשמלאי במרכז יסייע לכם להגשים את חלומותיכם: לפתוח עסק חדש. למה הכוונה? בין אם הוא מתחום המסעדנות, הניהול ועוד – על כל עסק בישראל להחזיק ברישיון עסק בתוקף. כדי לשמור על רישיון זה, הנכם מחויבים בבדיקה חשמל תקופתית שתתבצע על ידי חשמלאי מוסמך. אנו, בחברת סניטרוניקס שמש חשמל, נשמח לסייע לכם בבדיקה זו, לצד עבודות חשמל חשובות והכרחיות לעסק שלכם: החל מהתקנת גופי תאורה וחימום ועד הוספת נקודות חשמל – צוות המומחים שלנו יעזור בכל בעיה ובקשה. 

 

כל אחד ואחת מאתנו מחזיקים בחלום מסוים ואישי; שאיפה אותה אנו מעוניינים להגשים. עבור חלקנו, מדובר בהקמת עסק חדש: בין אם מדובר בבית קפה, שירותי ייעוץ וניהול ועוד – כדי להקים את העסק ולבסס לעצמכם מוניטין עסקי גבוה, תדרשו להשיג רישיון עסק בתוקף. רישיון עסק זה מבטא, למעשה, את ההסכם אל מול הרשות המקומית בה יפעל העסק שלכם. בנוסף, כדי להמשיך ולהחזיק ברישיון זה, יהיה עליכם לבצע בדיקת חשמל תקופתית. בדיקה זו תתבצע אך ורק על ידי חשמלאי מוסמך.

בדיקת חשמל זו כוללת, בין היתר, את תקינות מערכות החשמל השונות של העסק. החשמלאי מצא כשלים במערכות? יהיה עליו להתאים את הפתרון לתקלה – ובהתאם לפרוטוקול שנקבע מראש. במקביל לכך, יהיה עליכם לבצע עבודות חשמל נוספות כדוגמת התקנת גופי תאורה. כלומר, ובכדי שהלקוחות והעובדים יוכלו להביט היטב סביבם, יהיה עליכם להתקין פריטים אלו – ובהתאם לתקנים ולנהלים שנקבעו. כלומר, גם ביצוע פעולה זו דורשת את מומחיותו של חשמלאי מוסמך.

 

להחזיק בתעודות המקצועיות הנדרשות

מתכננים לפתוח עסק חדש? צוות העובדים של חברת סניטרוניקס שמש חשמל יבצעו עבורכם שלל עבודות חשמל – ובהתאם לתקנים ולחוקים שנקבעו. החל מהתקנת גופי תאורה וחימום ועד בדיקת חשמל תקופתית לצורך חידוש העסק – העובדים שלנו מחזיקים בידע ובהכשרה הנדרשים לביצוע פעולות אלו. בנוסף, חברה זו מנוהלת על ידי נתנאל שמש – הנדסאי חשמל וחשמלאי מוסמך מ.ר. 980091.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל