חייג עכשיו: 052-6415354

חשמלאי בראש העין

כל אחד זקוק לשירותיו של חשמלאי בראש העין מדי פעם בפעם. לעתים מדובר בהחלפת לוח חשמל ולעתים יש צורך להתקין גופי תאורה חדשים בבית. שירותים אלה ואחרים מבצעת חברת סניטרוניקס שמש חשמל. הצוות המקצועי נכון לזנק בכל רגע כאשר יש לכם בעיה בחשמל. כי כולנו כבר יודעים שהחשמל אינו משחק ילדים. יש צורך בידיים זריזות ומיומנות כדי לטפל בכל תקלה.

להיות חשמלאי בראש העין בשלושה שלבים

חשמלאי בראש העין הוא בדרך כלל חשמלאי מוסמך אשר רשאי לבצע עבודות חשמל מתקדמות בבתים פרטיים ובבתי העסק. אלה כמה שלבים עיקריים שצריך לעבור כל חשמלאי כדי להתקדם:

  • שלב ראשון – בשלב הראשון עובר החשמלאי קורס חשמלאי מעשי. כדי לקבל את ההסמכה הסופית, עליו להיות תחילה עוזר של חשמלאי מוסמך ולבצע תיקונים בהשגחה בלבד. לאחר מכן רשאי החשמלאי המעשי לבצע עבודות שאינן עולות על תיקונים בגובה של 40 אמפר.
  • שלב שני – זהו השלב שבו ניתן לעבור מבית לבית ולבצע את התיקונים הדרושים. כאשר חשמלאי מוסמך מקבל את התעודה שלו, הוא יכול לבצע עבודות בגובה של 80 אמפר. זהו החשמלאי שאתם מזמינים בדרך כלל לביתכם כדי לבצע תיקונים במערכת החשמל. כאשר חשמלאי מוסמך מעוניין להרחיב את תיק העבודות שלו, הוא פונה ללימודי חשמלאי ראשי.
  • שלב שלישי – החשמלאי הראשי היא הדרגה הבאה לאחר החשמלאי המוסמך. כשחשמלאי זה מקבל את תעודת ההסמכה שלו הוא יכול לבצע בהיקף של עד 250 אמפר.

שומרים על שקע

לפני שאתם מזמינים חשמלאי בראש העין בגלל שקע שרוף, חשוב לנקוט בכל האמצעים הנחוצים כדי לשמור על הבית. דבר ראשון, אם התקע אינו נכנס לשקע, סביר להניח שהוא אינו מתאים מבחינת גודל או מבנה. אל תנסו להכניס את התקע בכוח, אחרת עלול להיווצר קצר או שריפה של השקע. דבר שני, כדי להגן על הילדים מפני פגיעות, מומלץ להתקין שקעים מיוחדים בעלי מכסה או תריסים הפונים כלפי פנים. כמו כן, חשוב להתקין שקעים המוגנים מפני מים במקומות שבהם יש שימוש רב במים כדוגמת חדרי אמבטיה או מטבח.

חשמלאי בראש העין זמין עבורכם כל ימות השבוע

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל