חייג עכשיו: 052-6415354

חשמלאי רמלה: להבין לעומק טעויות נפוצות

כדי להגיע אל חשמלאי רמלה מקצועי ומנוסה, עליכם לברר מספר דברים: ראשית, עליכם לברר האם הוא מחזיק בתעודת חשמלאי מוסמך. בנוסף, עליכם לשאול אותו מהו הוותק שלו ומה כולל הניסיון שלו בכל הנוגע לתיקון מערכות חשמל ביתיות ותעשייתיות. שאלות אלו ואחרות יבטיחו לכם כי האדם העומד מולכם הינו בעל מקצוע אמין ומיומן. בין אם מדובר בביקורות חשמל תקופתיות, אישור לעסקים על תקינות החשמל או אבחון בעיות אחרות וטיפול בהן – חברת סניטרוניקס שמש חשמל תשמח לסייע לכם בכך.

 

מערכת החשמל הפכה לחלק חשוב ומשמעותי בחיינו – בכך אין כל ספק. עם זאת, רבים מאתנו לא מודעים לסכנות השונות שיכולות להיווצר אצלנו בבית – ממש מתחת לאף:

קרינה בארונות החשמל – ארון החשמל הינו המסגרת בה מותקנים הרכיבים של לוחות החשמל. בין אם הם קטנים או גדולים, ארונות אלו עשויים, לרוב, עץ, פוליאסטר ופח. לא רבים מודעים לכך, אבל ארונות אלו נושאים מספר סכנות, כאשר אחת מהן היא קרינה. כלומר, בהתאם לעוצמת הזרם החשמלי – כך יגדל השדה המגנטי בארונות החשמל. כאשר ארונות אלו מוצבים לצד בתים ובנייני מגורים, חשיפה זו יכולה להוביל לתוצאות בריאותיות לא חיוביות.

חיבור מספר מוצרים חשמליים לאותה נקודת חשמל – בבתים ועסקים רבים מתבצעת פעולה זו מדי יום ביומו – אך מדובר בטעות הרסנית. בין אם מדובר במכשירים כדוגמת טוסטר, קומקום ועוד – מומלץ לא לחבר ולהפעיל אותם יחדיו. התוצאה, בהתאם, לא תהיה סימפטית במיוחד שכן התקע המחובר לשקע ייצור התנגדות ויתחמם. כך, זה רק ענין של זמן עד שהמכשירים יפסיקו לעבוד – לצד הופעתן של תקלות נוספות.

 

לרכוש ידע על מערכת החשמל בבית – ולשמור על שגרה מבורכת

הסביבה ביתית שלנו עמוסה בסכנות ותקלות כתוצאה ממערכת החשמל: החל מסכנת התחשמלות ועד הופעתם של קצרים חשמליים, עלינו להקפיד על התנהגות נאותה – כך שבעיות אלו לא יחזרו שוב. משום שידע הוא כוח, מומלץ לפנות אל חברת סניטרוניקס שמש חשמל: אנו מעסיקים חשמלאים והנדסאים שיאבחנו ויטפלו בבעיות החשמל בביתכם – והרבה מעבר לכך. נשמח, כמובן, גם להסביר לכם על שימוש נכון במערכת החשמל הביתית שלכם. כך, תוכלו לשמור על שגרת חיים רגילה וללא כל הפרעה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל