חייג עכשיו: 052-6415354

תיקון והחלפת לוחות חשמל

ללוח החשמל מספר תפקידים חשובים. מדובר בנקודה העיקרית והראשית ליתר דיוק, ממנה מגיעה אספקת החשמל לכל הנקודות ברחבי הבית. בנוסף לכך, הוא מסייע לנתק את החשמל בבית בצורה מבוקרת יותר ומאפשר לנתק את הדירה כולה, או מעגל אחד בלבד. לצערנו, לעיתים נמצא עצמנו זקוקים לשירותי תיקון והחלפת לוחות חשמל מכיוון שכמו כל אספקט אחר בחיינו, גם לוחות החשמל עלול לצאת מכלל פעולה באופן חלקי, או כללי.

מתי בעצם ייתכן שנמצא עצמנו זקוקים לשירותי תיקון והחלפת לוחות חשמל

לוח החשמל תפקידו בין היתר, לוודא כי לא קיים עומס יתר או התפתחותם של קצרים חשמליים. בנוסף לכך הוא מגן על דיירי המקום מפני סכנת התחשמלות מפני שמותקן בתוכו מפסק זרם פחת, למניעת התחשמלות. תיקון והחלפת לוחות חשמל הוא בהחלט שירות שאנו עלולים למצוא עצמנו זקוקים לו בשלב זה או אחר, אך בכל זאת כדאי להכיר בעצמנו את לוח החשמל שלנו, ולפחות חלק מהתקלות האפשריות שעלולות להיווצר בו:

  • התקלה המוכרת ביותר מתחילה כשמכשיר כלשהו בבית מקצר, ובעקבות זאת ממסר הפחת קופץ. אם הבעיה חוזרת על עצמה, החשמלאים המוסמכים יבדקו את תפקודם של כל המעגלים החשמליים, במטרה לוודא כי אכן מדובר בתקלה במכשיר כלשהו ולא בממסר הפחת עצמו.
  • ישנם בתי אב או בתי עסק בהם צריכת החשמל גבוהה, ואז יש להגדיל את זרם החשמל. עלינו לוודא כי החלוקה בין הפאזות מאוזנת, או שמא המפסק הראשי עלול לקפוץ.
  • במידה ועל אחד הפיוזים חל עומס יתר, הדבר עלול לגרום לכך שישרף ובעקבותיו חלילה גם הלוח כולו. יש להיות עירניים לריח שמדיף לוח החשמל, ולקרוא במיידי לחשמלאי במידה ויש ריח שרוף.

סניטרוניקס שמש חשמל – שומרים על הנורה דולקת!

אין דבר מייאש יותר מתקלות חשמל שחוזרות על עצמן; הדבר עלול ממש לשבש את שגרת היום יום שלנו. השירות המקצועי של סניטרוניקס שמש חשמל עומד לשירותכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כך שתוכלו להיות בטוחים שתמיד יש מי שידאג לכם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל